Oferujemy cichy faktoring dla najpopularniejszych branż

Faktoring dla handlu detalicznego i hurtowego - Ferratum Business Blog
29/07/2019

Chociaż wiele mówi się o rosnącej popularności zakupów online, właściciele sklepów detalicznych i hurtowych wciąż oferują pewne rzeczy, których zakupy online po prostu nie zastąpią: mowa tu o komforcie i inspiracji.

Faktoring dla restauracji i pubów - Ferratum Business blog
29/07/2019

Utrzymanie lodówek zaopatrzonych w świeże, pochodzące z lokalnych źródeł produkty do przygotowania pysznych dań - to fundament zarządzania dobrą restauracją. Poza tym, aby wszystko sprawnie działało np. w szczycie sezonu letniego musisz zatrudnić dodatkowych pracowników.

Faktoring dla transportu i logistyki
29/07/2019

Rozwój handlu e-commerce, handlu internetowego i gigantów handlu detalicznego, takich jak Allegro, spowodował boom w branży transportu i logistyki (TLS). Globalizacja i zachowania konsumentów spowodowały, że produkty ze wszystkich zakątków świata zaczęły być wysyłane i dostarczane 24/7.

Budowlanej
29/07/2019
Jeśli chodzi o poprawę i zmianę warunków, w jakich żyjemy, nie ma przemysłu bardziej znaczącego niż branża budowlana. Pomyśl o tym - niezależnie od tego, czy chodzi o budowę budynków, w których pracujemy, w których  mieszkamy, o drogi, po których jeździmy, wydobycie surowców, czy produkcję i dostawy gotowych produktów, branża budowlana dosłownie buduje świat, w którym wszyscy żyjemy.