Dlaczego warto nas wybrać?

Przejrzyste warunki

Nasz cennik jest prosty i przejrzysty. Nasz cennik jest prosty i przejrzysty, nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. Pozytywna decyzja dotycząca finnasowania faktury oparta jest na analizie działania Twojej firmy. Opłaty wahają się od 2% do 4% wartości faktury w zależności od różnych czynników związanych z działaniem firmy.

Prosta procedura

W odniesienu do wniosków o finansowanie prowizja zaczyna się od 2%. Złóż wniosek i skorzystaj ze spersonalizowanej oferty. Bez papierkowej roboty i czekania w kolejce. Procedura składania wniosku zajmuje mnie niż 5 minut. Możesz otrzymać finansowanie nawet do 450 000 PLN. 

Indywidualna obsługa

Rozumiemy, że Twoja inwestycja ma charakter zawodowy, finansowy i emocjonalny. Nasz przyjazny zespół firmowych specjalistów pomoże Ci zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować – od złożenia wniosku po zarządzanie kontem i uzyskanie jak największych korzyści z kapitału.

how it works

O Ferratum Business

Prowadząc biura w Sztokholmie, Helsinkach, Liverpoolu, Wilnie, Kopenhadze, Perth i Pradze, Ferratum Business koncentruje swoje wysiłki na pomaganiu małym firmom w Polsce w zaspokajaniu ich potrzeb finansowych.

Ferratum Business to oddział Ferratum Group, wiodącej europejskiej firmy finansowej. Ferratum Group jest spółką notowaną w obrocie publicznym na frankfurckiej giełdzie papierów wartościowych i działa w ponad 24 krajach na całym świecie.

Rozumiemy, że Twoja firma szybko się rozwija, a tradycyjne finansowanie bankowe jest często skomplikowane lub zbyt wolne, żeby zaspokoić potrzeby Twojej firmy. Stworzyliśmy Ferratum Business, aby zapewnić właścicielom małych firm kapitał obrotowy, którego potrzebują, zawsze, kiedy jest im potrzebny.

Dzięki najnowocześniejszej technologii i wysoko wykwalifikowanym specjalistom pożyczkowym możemy szybciej i częściej udzielać pożyczek firmowych – bez wymogów dotyczących zabezpieczenia, wywiadów czy papierkowej roboty.

Blog / Aktualności

Show filters
All posts
31/08/2019
Odkryjemy różnice i podobieństwa pomiędzy faktoringiem i firmową linią kredytową. Dowiedz się, w jaki sposób można wykorzystać faktoring jako firmową linię kredytową.
16/08/2019
Sprawdź naszą listę bezpłatnych narzędzi i zasobów online, których naprawdę nie możesz przegapić. Stanowią one doskonałą alternatywę dla najpopularniejszych płatnych narzędzi i usług.
Business plan małej firmy
29/07/2019
Jeśli prowadzisz małą firmę, wiesz, jak wiele tematów musisz na bieżąco brać pod uwagę. Możesz jednak uprościć swoje działania i skoncentrować się tylko na 8 kluczowych tematach.
Właściciel firmy oddycha z ulgą; biznesowy blog Ferratum
03/07/2019
Większość właścicieli firm uważa, że trudno uzyskać pożyczkę dla małych firm, głównie po ich odrzuceniu przez bank. Po rozmowach z wieloma właścicielami małych firm stwierdzamy, że zakwalifikowanie się do pożyczki dla małych firm nie musi być trudne.
16/12/2018
Wchodzi klient do banku... Czyż nie brzmi to jak początek jakiejś anegdoty? Cóż, w obecnych czasach chodzenie do banku jest rzeczywiście czynnością dosyć niecodzienną. W świecie każdego właściciela małego lub średniego przedsiębiorstwa obowiązuje powiedzenie „czas to pieniądz”. Podczas prowadzenia własnej firmy liczy się każda