Wszystkie posty na blogu

Odkryjemy różnice i podobieństwa pomiędzy faktoringiem i firmową linią kredytową. Dowiedz się, w jaki sposób można wykorzystać faktoring jako firmową linię kredytową.
Sprawdź naszą listę bezpłatnych narzędzi i zasobów online, których naprawdę nie możesz przegapić. Stanowią one doskonałą alternatywę dla najpopularniejszych płatnych narzędzi i usług.
Business plan małej firmy
Jeśli prowadzisz małą firmę, wiesz, jak wiele tematów musisz na bieżąco brać pod uwagę. Możesz jednak uprościć swoje działania i skoncentrować się tylko na 8 kluczowych tematach.
Właściciel firmy oddycha z ulgą; biznesowy blog Ferratum
Większość właścicieli firm uważa, że trudno uzyskać pożyczkę dla małych firm, głównie po ich odrzuceniu przez bank. Po rozmowach z wieloma właścicielami małych firm stwierdzamy, że zakwalifikowanie się do pożyczki dla małych firm nie musi być trudne.
porada finansowa
Małe i średnie są rdzeniem tej gospodarki. Niemal 20% firm z MSP nie zdołało uzyskać pełnego kredytu bankowego, który planowały na 2018 r.
kredyt plan

Wszyscy wiemy, że utrzymanie dobrej osobistej reputacji kredytowej jest wysoko cenione w naszej gospodarce.

The 80/20 Rule For Small Businesses
Zasada 80/20, inaczej zwana zasadą Pareto, jest teorią według której około 80% wyników pochodzi z 20% działań. Innymi słowy, jeśli chodzi o prowadzenie małej firmy, 20% wszystkich klientów odpowiada za 80% Twoich przychodów.
W ostatnich latach nie bez powodu słowo „mindfulness” (wyczulenie zmysłów, czujność) stało się bardzo popularne. Światowy rynek usług związanych z poprawą samopoczucia wynosi obecnie $ 3.4 tryliona i trzykrotnie przekracza rynek światowej branży farmaceutycznej.
W 2013 roku amerykańska firma Gallup badająca rynki na całym świecie zaprezentowała raport obejmujący 142 kraje, który wykazał, że zaledwie 13% pracowników na całym świecie jest zaangażowanych w swoją pracę.
Wchodzi klient do banku... Czyż nie brzmi to jak początek jakiejś anegdoty? Cóż, w obecnych czasach chodzenie do banku jest rzeczywiście czynnością dosyć niecodzienną. W świecie każdego właściciela małego lub średniego przedsiębiorstwa obowiązuje powiedzenie „czas to pieniądz”. Podczas prowadzenia własnej firmy liczy się każda